Categories

Registrace

Článek - info k registraci

CHCETE OBČAS TRÁVIT SVŮJ ČAS U NÁS DOMA? Zde jsou podmínky a informace 
 


Po registraci k odběru Newstletterů (otravné markentigové zprávy) nezapomeňte Vaši registraci zpětně potvrdit v zaslaném emailu - kliknutím na aktivační odkaz!

Protože ale žádné hromadné marketingové zprávy nerozesíláme / osobně nesnáším, když pořád někdo otravuje = o nic nepřijdete :-)
Jakákoliv důležitá informace pro naše stálé - registrované zákazníky - je odesílána hromadně již na základě registrace v eshopu - u nás jste jako doma - řekneme Vám jen to nejdůležitější k tomu, aby se Vám s námi dobře žilo..U nás se můžete zaregistrovat na přechodný pobyt v různých kategoriích ubytování.
Máme pro Vás hned několik ubytovacích kategorií:

 1. Standardní VIP návštěvník (návštěva jako vzdálený příbuzný - sleva 2% až 5% z nákupu - podmínky dále)
 2. Standardní VIP návštěvník I. kat. (hodně dobrý známý nebo příbuzný - sleva 5%)
 3. Školní zařízení (občas u nás provedete celou třídu a využijete nákupy se slevou pro školní zařízení - sleva podle odběrů)
 4. Dealer WEX (nejbližší příbuzný - dobře známý prodejce a zaškolený dealer WEX)
 5. Obchodník B2B (obchodní společnost - podnikatel - prodejce / ani Vás nemine časté posezení u kafíčka u nás v obýváku / když Vás neznáme, do baráku Vás nepustíme)

 

Po provedené registraci Vás systém automaticky zařadí do 1. skupiny - Standardní VIP návštěvník / dále jen zákazník.

V průběhu registrace můžete zadat požadavek na skupinu, se kterou u nás chcete bydlet - a nakupovat.

Pokud požadujete pouze zařazení do skupiny vzdálených příbuzných = Standardní VIP zákazník (automatické zařazení bez čekání) - pak se můžete ihned po zaregistrování po našem domě procházet - a ihned nakupovat. Občas se možná někde potkáme...

POKUD POŽADUJETE ZAŘADIT DO některé ze SKUPINY OBCHODNÍKŮ nebo těch úplně nejblížších příbuzných a známých, MUSÍTE VYČKAT, NEŽ VÁS DO SKUPINY MANUÁLNĚ PŘEŘADÍME. Požadavek zaškrtněte při registraci / ve vašm účtu.

Cca do 24 hod. po registraci Vás prolustrujeme a uvidíme, jestli i Vám půjčíme klíče od více pokojů. Vyřešení Vašeho požadavku Vám co nejdříve oznámíme..

Na základě požadavku na zařazení do jiné třídy než té základní Vás budeme kontaktovat, zařazení do požadované obchodnické (nebo školní) třídy neprobíhá automaticky - první registrace proběhne VŽDY jako VIP.

V jaké skupině jste zaregistrovaní a kam jsme Vás u nás pustili = kde můžete brouzdat - najdete ve vašem účtu pod odkazem "PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE". No - brouzdat můžete všichni všude - ale neuvidíte všichni všechno :-))))

 


Jednotlivé třídy návštěvníků:

1) Standardní VIP zákazník - návštěvník
Jako stálý zákazník - VIP - u nás pobýváte pouze při nákupu.
Jako stálý zákazník se k nám vracíte, čtete u nás články, občas nakupujete a "máte nás rádi" - za to získáte při nákupu (vždy po zazvonění = přihlášení ) slevu na vybrané zboží ve výši 2%. U některých vybraných produktů Vás možná překvapí i -5%   :-)

Sleva se nevztahuje:

 • na vázání s montáží, kde je již aplikovaná celková sleva do setu s lyžemi (není možné přiznávat slevu ze slevy),
 • na zboží z bazaru (především zboží, které u nás nabízí k prodeji naši zákazníci a zboží, kde už je cena "na dně")
 • na již zlevněné zboží v akci, výprodeji a pod. (u fotografie se zobrazuje sleva v % v modrém kolečku, další sleva se již neaplikuje)

Vaše sleva se Vám objeví ve výpisu ceny v detailu jako "Sleva" a automaticky se odečte z každého zboží ihned po přihlášení - u zboží tedy ihned vidíte Vaši novou cenu a za tu nakupujete.
V náhledovýc oknech nevidíte žádná procenta kromě "velkých slev" - uvidíte ale u každého zboží jinou cenu než ti, co k nám koukají pouze z venku - třeba oknem - bez registrace.
U větších objednávek se tato slevička již vyplatí - dostáváte k tomu vždy (tak jako i neregistrovaní zákazníci co u nás nebydlí - třeba si to ale rozmyslí)  ještě dopravu zboží s celkovou cenou nad stanovenou částku ZDARMA, montáž a seřízení vázání zdarma, navoskování lyží a naúhlování hran také zdarma / nebo jinak - vše je již v ceně zboží.
V jaké skupině zákazníků jste registrován se dozvíte po přihlášení v detailu vašeho účtu - pod odkazem "Přihlašovací údaje".
Pokud požadujete přesun do jakékoliv jiné kategorie, kontaktujte nás - po splnění předepsaných podmínek Vás poté přesuneme do odpovídající kategorie a upravíme Vám ceny podle dohody a podle stanovených podmínek.

2) Standardní VIP zákazník I. kat.
Máte chuť s námi spolupracovat a pobývat častěji? Především na našich lyžích?
Pak stačí občas přijet k nám na lyže, vyzkoušet něco jiného než máte právě doma - poreferovat - třeba vzít známé a kamarády - a třeba i někdy s námi vyrazit na lyže a nebo jen tak posedět v kuchyni s kafem a sbuchtou / tu od nás dostanet zadarmo - když bude :-)
Pak se Vám vyplatí i další nákup - sleva 5% z většiny produktů je už znát...

3) ŠKOLNÍ ZAŘÍZENÍ
Pro registraci jako Školní zařízení (Registrujte se vždy na IČO = "Nakupuji na firmu") potřebujeme schválení vedení Vaší školy - budeme Vás hned po zaregisrování kontaktovat a lustrovat.
Kontrola musí být... Těžko ponecháme v registraci školy pouze pana učitele pro nákupy zboží na dovolenou pro sebe a pro manželku.
Školní zařízení získává u nás množstevní slevy ve stanovené výši především na vybrané zboží které je ideální pro školní lyžování.
Aktuální výše slev se Vám objeví automaticky (v modrém kolečku u fotografie zboží) u každého zboží hned po přihlášení k účtu (po jeho schválení administrací).
Zboží, kde se Vám zobrazí plná cena, nejsme schopni se slevou prodávat.
Množstevní slevu v plné výši je možné využít až od 3 párů lyží - nebo od 3 ks objednaného zboží. Tato podmínka platí pouze pro 1. objednávku.
Při dokupování jednotlivých produktů během následujícího období můžete využít množstevní slevu i pro jednotlivé položky - a když něco přikoupíte Vašim žákům a Vaší manželce - nic proti tomu. A klidně se stavte i na kafíčko - je o čem povídat!

4) DEALER ZBOŽÍ WEX
Registraci jako Dealer WEX Vám povolíme pouze při dodržení speciálních podmínek.
Registrujte se vždy na IČO = "Nakupuji na firmu".

Čeká Vás seminář, časté návštěvy i u nás v kuchyni, občas posedíme i my u Vás. Někdy se nepohodneme - a dostanete "držkovou" - a někdy budeme štěstím bez sebe jak umíte učit lyžovat a znáte výhody VŠECH našich lyží. Necháme Vás u nás i u nás přespat - a pobývat - kdykoliv. Jen tak někoho si ale do baráku nepustíme...

5) OBCHODNÍK B2B
Neznáme se - ale jestli to chcete změnit a něco Vás u nás zaujalo - zkuste požádat o klíčky od našeho skladu.
Máte možnost si tam vybrat - dál to prodat - s námi posedět i u nás v kuchyni - něco se dozvědět - přespat - přivést někoho na návštěvu - a využít toho, co jsme už dokázali. A tím si pak můžete dál vydělávat.
My Vám dáme nějakou slevičku - a vy nám zpětnou vazbičku / budete na nás hrnout zkušenosti Vaše i Vašich zákazníků, budete nás chválit - nebo nás někam pošlete - a třeba se i odstěhujete. Žádný problém - tak už to v životě chodí.

Podmínky pro přesun zákazníka do této skupiny:

 • Registrujte se vždy na IČO = "Nakupuji na firmu". Eshop sám provede kontrolu, zda se jedná o firemní údaje a platné IČO (nefunguje pro Slovensko). Jinak vyžadujeme kopii živnostenského listu, případně výpis z registru firem a potvrzení plátce DPH
 • U obchodních organizací (s.r.o. apod.) vyžadujeme písemné schválení vedení organizace, případně zastupitelstva (opět - těžko budeme dodávat jenom zaměstnanci organizace zboží se slevou na IČO svého zaměstnavatele)
 • Obchodní slevu poskytujeme pouze pro zboží z této kategorie:
  ♦ lyžařské vázání
  ♦ vybrané modely lyží
  ♦ vybrané lyžařské doplňky (vaky, tašky, servisní pomůcky a pod.)
 • Pro prodej lyží se značkou WEX platí speciální podmínky - registrace pak přechází do skupiny DEALER WEX

Pro registraci zahraničního obchodníka (Slovensko) = nákup zboží s odečtem DPH - platí speciální podmínky (základní požadavek - minimální hodnota objednávky 750,- EUR) uvedené v Obchodních podmínkách - sekce B2B. 
Proč tohle omezení?
Nebudete tomu věřit, ale každá pátá objednávka ze Slovenska přišla na IČO/DIČ nějakého známého s požadavkem na odečet DPH. Pro svojí obchodní činnost náhle potřebovali naše lyže kadeřnice, poradenské firmy, autoservisy a autobazary - špedice a expedice - účetnické firmy - prostě - nestačili jsme se divit, jaké všechny profese potřebují k výkonu své činnosti lyže. Krátké lyže.
Nebo to bylo trochu jinak?
No - nějak se mi nechce lézt dobrovolně někam, kde to SMRDÍ. Tak proto ty podmínky.....


TOŽ - asi TAK


Po provedené registraci proveďte kontrolu zadaných údajů kliknutím na modrou ikonu Můj účet - v eshopu vpravo nahoře.
Tam se dozvíte
Vaše zařazení do uživatelské třídy (Odkaz "Přihlašovací údaje") , případně další důležité údaje (Vaše objednávky, Uložené adresy a hesla, Vaše souhlasy, data pro dealery - Affiliate systém) a můžete zde také svůj účet zrušit - nebo exportovat do souboru csv. - případně upravit. Prostě se odstěhovat - nebo přestěhovat :-)


POZOR  Ještě upozornění - k Vašemu heslu nemáme osobní přístup / nikde jej nevidíme / sdělí Vám jej pouze eshop - na základě Vašeho požadavku odeslaného ze stránky s příhlášením.
Nemáme ani možnost fyzicky změnit Vaše přihlašovqací jméno - tak si jej řádně uschovejte a hlavně - nezapomeňte, pod jakým emailem jste se zaregistrovali. Pokud již nic z toho nevíte, požádejte nás emailem o zrušení celého účtu / to můžeme provést / a pak je možné se znovu kompletně zaregistrovat..

Registruj


This category contains no products.