BĚŽKY  NEVEDEME  = ANI  NEPŮJČUJEME

ESHOP

B2B

Dodávání zboží za účelem dalšího prodeje.

SEKCE B2B

Pro zájemce o odběr zboží za účelem dalšího prodeje - obchody, e-shopy, půjčovny a pod. nabízíme možnost předsezonních objednávek zboží se značkou WEX.

Nabízíme tyto modely s designem WEX:

  • metrové lyže snowblade s vázáním nebo bez (zajišťujeme montáž vázání podle nabídky)
  • lyže shorties délka 123 (WEX SoftMax 124) - vázání podle nabídky
  • lyže shorties délka 136 (WEX SoftMaxx 136) - v setu
  • lyže shorties délka 112 - provedení Junior / Senior - v setu

Jedná se o modely s vlastními úpravami (většinou podélné vyztužení) a s vázáním, které není v tomto setu dodáváno standardně.

Zájemce o vybrané zboží z naší nabídky získá po registraci do sekce B2B základní slevu na zboží, které je nutné vždy na konci zimní sezony předobjednat do výroby, s dodáním dle dohody.

V průběhu sezóny dodáváme zboží za obchodní ceny pouze našim dealerům = lyžařským školám - nebo na základě dohody.

Výše základních slev pro prvních 12 měsíců spolupráce je stanovena:

  • podnikatel - registrovaný ekonomický subjekt s registrovanou ekonomickou činností nákup / prodej  - NEplátce DPH - obchodní sleva při nákupu zboží  sekce B2B / Dealer WEX po zaškolení - 15% , pro zprostředkování prodeje platí samostatný ceník uvedený v dealerské smlouvě.
  • podnikatel - registrovaný ekonomický subjekt s registrovanou ekonomickou činností nákup / prodej  - plátce DPH - obchodní sleva při nákupu zboží  sekce B2B / Dealer WEX po zaškolení - 20% , pro zprostředkování prodeje platí samostatný ceník uvedený v dealerské smlouvě.

Sleva je počítána vždy z celkové ceny zboží včetně DPH podle cen uvedených v nabídce.

U většiny zboží v nabídce jsou slevy pro obchodníky určované individuálně - u zboží, které je již zlevněné, není pro obchodníky vždy v další slevě.
(Např. vázání s montáží a pod.).

Pro první sezonu spolupráce dodáváme zboží pouze na předobjednávku do výroby a po zaplacení zálohy 50% / platba předem za objednané zboží.

Pro předobjednávky zboží do výroby v průběhu sezony v celkové ceně nad 20000,- Kč požadujeme v prvním roce spolupráce zálohovou platbu za zboží ve výši 60% celkové ceny objednávky - tato záloha je podmínkou pro zadání výroby objednané kolekce / zboží.

Uvedené "plné slevy" slevy se netýkají lyžařského vázání - u tohoto zboží je obchodní sleva vždy určena dodatečně podle nákupních cen, které se v průběhu roku mění.

 

UPOZORNĚNÍ - část zboží objednaného obchodníkem ve větším množství může být dodávána BEZ PŘEPRAVNÍCH OBALŮ A BEZ MONTÁŽE - jedná se především o lyže s pojistným vázáním, které nelze přepravovat ve větším množství s namontovaným vázáním - zákazník si musí montáž vázání zajistit na své náklady (většinou pouze nasazení do předmontované desky).

U objednávek většího počtu lyží s montáží (nad 5 párů) v období sezony - mezi 01.09. - 01.03. - musí obchodník počítat s delšími dodacími lhůtami (min. 7 dní).

SLOVENSKO - odpočet DPH - pro odběr obchodního zboží na Slovensko (nákup na IČO s odečtem DPH) je stanovena minimální hodnota objednávky 750,- EUR (objednávka bez DPH) + podepsání Smlouvy o obchodní spolupráci - stálý odběr zboží za účelem dalšího prodeje nebo pro užívání v souvislosti s podnikatelskou činností (např. Lyžařská škola, obchod apod.)

 

Ceny za přepravu pro velkoobchodní zákazníky za 1 balík do váhy cca 10kg jsou shodné s cenami pro ostaní zákazníky.
Pokud je váha zásilky překročena, bude zákazník o skutečné výši ceny za dopravu informován při zpracování objednávky.

Podmínkou úspěšné spolupráce je registrace subjektu v sekci B2B nebo Dealer WEX, zaslání kopií ŽL a dokladu o DPH.
Podmínkou spolupráce je předmět podnikání - Nákup / prodej nebo Zprostředkování obchodu.
Na ŽL "zednické práce, Poradenství a pod." zboží s VO slevou nedodáváme, právě tak nedodáváme zboží objednané podnikatelským subjektem (na IČ, DIČ) na jiné jméno a jinou adresu než je adresa firmy !

Po odsouhlasení spolupráce bude zákazník autorizován (většinou do 24.hod) a bude obratem kontaktován pro dohodnutí obchodní spolupráce - s možností přístupu do sekce B2B / Dealer WEX, kde si může vybírat dle aktuální nabídky zboží pro okamžitý nákup / popřípadě odeslat předsezonní objednávky.

Některé druhy zboží jsou vázané pouze na prodej přes zaškolené dealery WEX a nejsou volně k dispozici v nabídce sekce B2B.

V sekci B2B je pouze omezená aktuální nabídka zboží - doporučujeme využívat především systém PŘEDOBJEDNÁVEK do výroby pro další sezony, což je v současné době podmínka pro další spolupráci.

Pro zboží, které bude objednané do výroby (není vedeno SKLADEM) může být od zákazníka požadována záloha, o jejíž výši (obecně pro první sezonu spolupráce 60% z celkové ceny objednávky pro objednávky s celkovou hodnotou nad 20000,- Kč vč.DPH) bude po provedení objednávky informován.

O termínech dodání zboží, odeslání zakázky a pod. bude zákazník vždy informován emailem.

Schválený / autorizovaný zákazník, registrovaný v sekci B2B, který odebírá naše zboží, získává automaticky oprávnění - souhlas ke zveřejnění všech info-textů uváděných u zboží, včetně výsledků testů a naměřených hodnot.

Logo WEX