ESHOP

ski-akro.com

www.ski-akro.com

Upozornění

Tento text a oddělení slouží pouze pro informaci všem, kteří marně od června 2018 hledají rozsáhlý a ojedinělý portál o výuce lyžování na adrese www.ski-akro.com, který byl kromě jiného také zaměřený na výuku nejmenších dětí a výukový model WEX - Přímá výuka lyžování ( WEX-DSM / WEX - Direct Ski Method).

S politováním Vám musíme oznámit, že bez jakéhokoliv varování nebo předběžného upozornění nám poskytovatel webu (a nejen nám - s námi i dalším stovkám uživatelů, včetně spousty eshopů) celý portál ze dne na den vypnul - a tím nám zmizely ze světa naprosto ojedinělé texty a návody, včetně informací o exkluzivní výuce těch nejmenších začátečníků.

Každopádně budeme portál obnovovat - bude to ale ještě nějakou dobu trvat, protože naším prvořadým zájmem je dokončit naše nové eshopové řešení (právě si zde čtete) a v zimním období také obsluha eshopu a vyřizování objednávek.

Jakmile se dostaneme do finále u tohoto eshopu, okamžitě začneme tvořit nový web Ski Akro a obnovovat ztracené texty.
Zatím (do obnovení) si můžete ve starých stránkách počíst v zálohovacím systému pod tímto odkazem.

Děkujeme za pochopení.

Václav Vopalecký - výuka lyžování a výroba lyží WEX - www.ski-akro.com


Pracujeme na tom...   Co nejdříve zahájíme práci na obnovení portálu - prosíme o trpělivost, dříve než po květnu 2019 to nezvládám..

V.Vopalecký