Categories

INFO pro majitele lyží

Seznam článků

Servis lyží - a jak na to Upozornění - vázáníZměna jízdních vlastnostíSkupiny vázáníBroušení hranVyvážení lyžíOpravy skluznicOprava vyztržené hranyVoskováníRenovace povrchu lyžíLeštění skluznicDélky lyžařských botNastavení vázáníKonstrukce lyžíSevisy - spolupracujeme


Ceník základních servisních prací WEX Sport Nýrsko.

Protože se neustále opakují dotazy na základní servis lyží - a i proto, že občas máme W-ex nápady, které se možná trochu liší od standardu, připravili jsme pro Vás malého průvodce základním servisem lyží - takovým, jaký si můžete udělat doma sami. Bez speciálního nářadí nebo pomůcek.
Pro přenastavení vázání na jiného lyžaře je ZDE k dispozici ke stažení tabulka (k vytištění) pro jednoduché seřízení vázání na svahu nebo kdekoliv při výměně lyží - nastavení vázání podle DIN.

Kompletní servisní ůdaje pro vaše lyže najdete na této stránce.

DŮLEŽITÉ !
Pro správné přestavění vázání na jinou délku lyžařské boty si určitě přečtěte i tento článek / úvaha o nastavení rentalového vázání.
Seznam servisů, které jsme osobně kontaktovali a probrali jsme údržbu lyží se značkou WEX najdete zde - možná je některý i ve Vaší blízkosti.

Pokračujte volbou článků: