V tomto oddělení najdete modely lyží snowblade / skiboard, které můžeme na základě našich zkušeností doporučit pro udané zatížení.
Nejedná se o maximální pevnost lyží (většina je stavěná na zatížení kolem 100kg), ale jde především o únosnost modelu v terénu a jejich jízdní vlastnosti (s ohledem na boření lyží, držení v oblouku, na ledu a pod.) i ve spojení s použitým vázáním.
U všech zakoupených lyží můžete kdykoliv uplatnit naši exkluzivní záruku spokojenosti.
Od sezony 2011/12 navíc získáte: - u všech modelů s pojistným vázáním -
montáž vázání v ceně lyží
navoskování před odesláním v ceně
seřízení vázání v ceně (po zadání potřebných údajů)
Pokud máte zájem o jinou kombinaci vázání a lyží než najdete v naší nabídce, kontaktujte nás...
Váhové kategorie řeší především HORNÍ HRANICI bezpečného/ideálního zatížení lyží, tzn., že vhodné lyže pro Vás můžete najít i v ostatních kategoriích.
Jako náš stálý VIP zákazník - po registraci nakupujete u nás VŽDY seslevou 2 % + každá objednávka zboží nad 5000,- Kč (mimo sekce VELKOOBCHOD)
Objednávky zboží označeného
SKLADEM provedené DNES odesíláme nejpozději V PONDĚLÍ
bezpečnostní vázání model 2010/11 firmy HEAD - Snowblade pro váhy 80-130kg
pro botu 262 - 390mm
Kód: 3818
7995,- Kč
Kopírování obsahu těchto stránek, článků a popisu zboží a jejich veřejné publikování bez písemného souhlasu provozovatele, nebo bez uvedení odkazu na zdroj textů, je v rozporu se zák. 121/2000 Sb.
Nákupem jakéhokoliv zboží v tomto e-shopu podporujete naše vedlejší aktivity - práci s dětmi a mládeží, akce pro školní lyžování - pomáháte tak i Vašim dětem !
Nesedí Vám úplně krátké snowblade? Samozřejmě, ne každý člověk má stejné nohy, stejnou váhu, stejnou sílu a stejné představy o lyžování.
Ani spousta instruktorů lyžování - vč. některých "lyžařských kapacit" nemůžou pochopit, jakto že se dětem na kraťasech tak líbí - vždyť jim to musí kazit styl, ty lyže jsou děsně neklidné, nevedou - jak byste na tom chtěli učit lyžovat!
A tady máme jednu zásadní radu - je třeba si uvědomit, že dospělý člověk se na krátkých modelech lyží kolem 90cm samozřejmě cítí nejistě. Zvláště při přechodu z delší lyže.
Ale dítě - začátečník? Nemá s čím porovnat, a především - VÁŽÍ O SPOUSTU KILOGRAMŮ MÉNĚ!
A tak pokud chcete opravdu zažít to samé, co zažívá a co cítí školák na lyžích snowblade, stoupněte si na délku cca 120 se stejnými parametry! A teprve teď můžete srovnávat - zatížení odpovídá poměru délky skluznic, lyže jsou pro Vás ovladatelné stejnou silou jako pro slabší dítě.
99% lyžařů, kteří s námi tento pokus praktikovali, se nestačilo divit - a změnilo svůj názor na možnosti výuky lyžování na kratších lyžích .... zkuste to!
DOPORUČUJEME - naši partneři: .................................. * Kiteseason pořádá snowkiting kurzy po celé České republice, kite tripy do Norska, Švýcarska i na Slovensko * ............................... * Posilovací stroje značky Kettler jsou nejlepší volbou pro profesionální fitness centra, ale i domácí posilovny * ...............................